Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuşun konuştuğunu görmek

Kahve falında kuşun konuştuğunu görmek üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, fal sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, kalben çok rahat edileceğine delalettir.

Kahve falında kuşun konuştuğunu gördüyseniz:

  • Belli anlaşma veya pazarlıklara ağırlık vermeniz durumunda maddi akış hızlanabilir veya kar elde edebilirsiniz.

Kahve falında muhabbet kuşunun konuştuğunu görmek iş hayatında yeni kapılar açılacağına, rahat şekilde geçineceğine delalettir.

Kahve falında muhabbet kuşu konuştuğunu görmek parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında konuşan kuşlar görmek edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kuşun konuştuğunu görmek çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında muhabbet kuşuyla konuştuğunu görmek hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında gökyüzünün konuştuğunu görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni doğan çocuğun konuştuğunu görmek aç kalacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında konuşan öküz görmek dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine delalettir.