Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir başkasının saçını beyaz görmek

Kahve falında bir başkasının saçını beyaz görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, çok başarılı ve zengin birisi olacağına, hayatını yoluna koymaya, rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, takdir görecek pek çok iş yapacağına işarettir.

Kahve falında bir başkasının saçını beyaz gördüyseniz:

  • Bazı konularda girişimde bulunarak, yer değiştirerek veya başka birisine dönüşerek hayatınızı iyileştirebileceğinizi düşünüyorsanız bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini görebilirsiniz.

Kahve falında ölünün saçlarını beyaz görmek aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında saçlarını beyaza boyatmak endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında kocasını beyaz saçlı görmek rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında birini saçı beyazlamış görmek hedeflerine ulaşacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin saçını beyazlamış görmek kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında başkasının saçını beyaz görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında saçında beyaz saç görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz saçlı olmak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine delalettir.