Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında et kıydırmak

Kahve falında et kıydırmak fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, insanları hak yoluna çağıracağına, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, küslerin barışacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Kahve falında et kıydırmak gördüyseniz:

  • İsteklerini dinleyin ona, tabiri caizse, ona nefes aldırın.

Kahve falında çiğ et kıymak hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında et kıydığını görmek sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında et kıymak huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında et kıydırmak bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, başarılı ve kazançlı olacağına delalettir.

Kahve falında hoca nikahı kıymak sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş biriyle nikah kıymak diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine işaret eder.

Kahve falında nikah kıymak yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında imam nikahı kıydığını görmek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine delalet eder.