Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deveye binip gitmek

Kahve falında deveye binip gitmek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine yorulur.

Kahve falında deveye binip gitmek gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar veya maddi gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında deveye binip gitmek girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına ve bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deveye binip gezmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, duyguların karşılık bulacağına delalettir.

Kahve falında deveye binip uçmak söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında motora binip gitmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ata binip gitmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sandala binip gitmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine işarettir.

Kahve falında otobüse binip gitmek kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz ata binip gitmek kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına işarettir.