Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında piknik sepeti görmek

Kahve falında piknik sepeti görmek huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine alamet eder.

Kahve falında piknik sepeti gördüyseniz:

  • Maddi başlılklar altında incelenebilecek her konu birbirine karışabilir.

Kahve falında piknik sepeti görmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliyle piknik yaptığını görmek ticaretten yana şanslarının açık olacağına, karalar bağlayacağına yorulur.

Kahve falında ailecek piknik yapmak zenginlik ve bolluk içinde olacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil piknik alanı görmek çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında sevgiliyle pikniğe gitmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında piknik gitmek şansın ve kısmetin kapanacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında yanan piknik tüpü görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini piknikte görmek bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine yorulmaktadır.