Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bismillah okumak

Kahve falında bismillah okumak maddi güç elde edeceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, dinine bağlı kalacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, hikmet sahibi olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bismillah okumak gördüyseniz:

  • Herkes dürüst olmayabilir.

Kahve falında bismillah okumak sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, fakirlik yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde bismillahirrahmanirrahim yazısı görmek sorunlarının yakında biteceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında bismillah çekmek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hanesine huzurun dolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bismillah söylemek sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde bismillahirrahmanirrahim görmek yarar sağlamayacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Kahve falında kuranın türkçesini okumak uzun yıllar yaşayacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına delalet eder.

Kahve falında evde yasin okumak sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şeytana ayetel kürsi okumak elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına tabir olunur.