Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında telefonun parçalandığını görmek

Kahve falında telefonun parçalandığını görmek maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, fakirlerin güleceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında telefonun parçalandığını gördüyseniz:

  • Bazı yakın ya da arkadaşlarınız mevcut hataları ya da belli karar veya yargılarındaki yanlışları kabul etmekten kaçınıyor olabilirler.

Kahve falında telefonunun parçalandığını görmek işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cep telefonun parçalandığını görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında telefonun parçalandığını görmek sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kolunun parçalandığını görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyü parçalara ayırmak adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına inanılır.

Kahve falında helikopterin parçalandığını görmek kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, çok başarılı adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında kumaş parçası görmek birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünün parçalandığını görmek müjdeli ve güzel haberler alacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine delalet eder.