Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baleci görmek

Kahve falında baleci görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında baleci gördüyseniz:

  • Maddi riskler almamakta fayda var.

Kahve falında baleci görmek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına yorulur.

Kahve falında bale yapan birini görmek kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su balesi yapmak hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına rivayet eder.

Kahve falında bale yaptığını görmek büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına delalet eder.

Kahve falında bale yapmak rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, fal sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında bale ayakkabısı görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına alamet eder.