Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında izmiri görmek

Kahve falında izmiri görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, engel teşkil edeceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, fal sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine tabir olunur.

Kahve falında izmiri gördüyseniz:

  • İş bülümü yapmanız gerekiyor.

Kahve falında çamurda ayak izi görmek maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamur izi görmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fare ayak izi görmek iş hayatında terfi alınacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Kahve falında izmirue gittiğini görmek zorluklarının biteceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında izmite gitmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine işaret eder.

Kahve falında izgara köfte yemek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında hayvan ayak izi görmek sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, güzel işler yapacağına yorulur.

Kahve falında askerden izne gelmek eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına alamet eder.