Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayağı takılıp düştüğünü görmek

Kahve falında ayağı takılıp düştüğünü görmek zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, makama ve rızka sahip olacağına, kazançlı kapıların açılacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Kahve falında ayağı takılıp düştüğünü gördüyseniz:

  • Sağılığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir.

Kahve falında ayağı takılıp düştüğünü görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayağın takılıp düşmek onun zamanını çalacağına, gelişeceğine delalettir.

Kahve falında ayağı takılıp düşmek onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında ayak tırnağının düştüğünü görmek tartışmaların sona ereceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ayak tırnağının düşmesi görmek ortak edineceğine, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına yorulur.

Kahve falında ayağının kayıp düştüğünü görmek iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine inanılır.

Kahve falında düşüp ayağını kırmak moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında denizden takı çıkarmak gelişim içine girileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.