Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mermer görmek

Kahve falında mermer görmek kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, çok mutlu edeceğine, iyi geçim halinde kalacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine işaret eder.

Kahve falında mermer gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızın işinizi etkilemesine izin vermeyin.

Kahve falında mermer tuvalet görmek aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mermer duvar görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mermer zemin görmek mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine rivayet eder.

Kahve falında mermer merdivenden inmek yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında mermer kırıldığını görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mermer yol görmek hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine yorulur.

Kahve falında beyaz mermer merdiven görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı mermer görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine alamet eder.