Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kudüs görmek

Kahve falında kudüs görmek hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kudüs gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda güvende olup olmadığınızı merak edebilirsiniz.

Kahve falında kutlamaya katılmak kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına delalettir.

Kahve falında güney kutbunu görmek tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına inanılır.

Kahve falında kutlama yapmak ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kutlama yapıldığını görmek beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına işarettir.

Kahve falında kuzey kutbunda gitmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kudüs şehrini görmek maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına rivayet eder.

Kahve falında kuzey kutbuna gitmek ortak edineceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kilisede kutsanmak uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına yorulur.