Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında peyniri görmek

Kahve falında peyniri görmek bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında peyniri gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz bayanlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız şüpheler yüzeye çıkabilir.

Kahve falında deri peyniri görmek yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına yorulur.

Kahve falında peynir suyu görmek ters giden işlerin normale döneceğine, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında köpeğe peynir vermek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ekmek içinde peynir görmek zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz peynir satın almak ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında peynir pazarı görmek işinin yoluna gireceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine yorulur.

Kahve falında küflü kaşar peynir görmek sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karpuz ve peynir görmek sevdiği kişilerin mutlu olacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine işarettir.