Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kömür ateşi görmek

Kahve falında kömür ateşi görmek gözyaşının dineceğine, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, yeni alanlara yöneleceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, anne babayla ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kömür ateşi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, bazı sözler verilebilir.

Kahve falında kömür ateşi görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işarettir.

Kahve falında kömür kurumu görmek aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına işarettir.

Kahve falında kömür torbaları görmek kişinin hayatının değişeceğine, sermayesinin çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında kömür arabası görmek daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına delalettir.

Kahve falında meşe kömürü görmek geçimin daha kolay hale geleceğine, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine tabir olunur.

Kahve falında kömür yüklemek arif kimselerden sayılacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine tabir olunur.

Kahve falında kömürlerin çalındığını görmek sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin içinde kömür görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına işaret etmektedir.