Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin kolunu öpmek

Kahve falında birinin kolunu öpmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin kolunu öpmek gördüyseniz:

  • Başkalarını memnun etmeye çalışarak seçeneklerinizi kısıtlamamalısınız.

Kahve falında kol öpmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında erkeğin kolunu öpmek yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına inanılır.

Kahve falında birinin kolunu öpmek Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğinin kolunu öpmek çok daha mutlu olunacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine rivayet eder.

Kahve falında kolundan öpmek çok büyük işlere adın yazdıracağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında birini kolundan öpmek sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğini kolundan öpmek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına işarettir.

Kahve falında kolunu öpmek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.