Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tırnaklarının koptuğunu görmek

Kahve falında tırnaklarının koptuğunu görmek uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, fal sahibini savunanların ise çok sevineceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına yorulur.

Kahve falında tırnaklarının koptuğunu gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinde hoşunuza gitmeyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında el tırnağının çıktığını görmek güzel gelişmeler yaşayacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine işarettir.

Kahve falında başkasının tırnak kesmek sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir avuç tırnak görmek zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında tırnakları uzamak hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mor tırnak görmek işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalet eder.

Kahve falında uzun tırnak kesmek bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında tırnağını kestirmek gelir kaybedeceğine, hayırlı günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında tırnak törpülediğini görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine yorulur.