Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkeğin görmek

Kahve falında erkeğin görmek sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına, dertlerinden arınacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına alamet eder.

Kahve falında erkeğin gördüyseniz:

  • Hiç ummadığınız yerden gelen bir destek, yardım ya da olumlu bir gelişme işinize yarayabilir.

Kahve falında erkeklik organı öpmek tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında erkek arkadaşla öpüşmek kendisi ile gururlanacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında hoşlandığın erkeğin elini tutmak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine yorulur.

Kahve falında erkek güzel bebek görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek kolyesi görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, evlilik yolunda engeller çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek çocuğun öptüğünü görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakışıklı erkekle dans etmek kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine alamet eder.

Kahve falında erkek kardeşini dövdüğünü görmek çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.