Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ak kıl görmek

Kahve falında ak kıl görmek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, bir takım sorunlar çıkacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kısmetlerinin de kapanacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, onları koruyup kollayacağına rivayet eder.

Kahve falında ak kıl gördüyseniz:

  • Zorluklardan kaçmamalısınız.

Kahve falında ak kıl görmek iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal sahibinin üzerine kalacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine inanılır.

Kahve falında kayadan su aktığını görmek kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına delalettir.

Kahve falında ak sakallı ermiş görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çeşmeden süt aktığını görmek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında burnundan kan aktığını görmek iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, insanlarla uyumunun artacağına işaret eder.

Kahve falında kalemin aktığını görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir yerden kan aktığını görmek gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında çeşmeden temiz su aktığını görmek kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına tabir olunur.