Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın küpe takıldığını görmek

Kahve falında altın küpe takıldığını görmek büyük üzüntüler olacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine delalettir.

Kahve falında altın küpe takıldığını gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında altın küpe takıldığını görmek huzura erileceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında birine altın takıldığını görmek kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, rahat nefes alınacağına delalettir.

Kahve falında altın bilezik takıldığını görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın takıldıgını görmek bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın yüzük takıldığını görmek daha zengin hale geleceğine, üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine işaret eder.

Kahve falında boynuna altın takıldığını görmek yarar sağlamayacağına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine alamet eder.

Kahve falında yarım altın takıldığını görmek eksik olan yanının tamamlayacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine işarettir.

Kahve falında başkasına altın bilezik takıldığını görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına delalettir.