Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında metal para görmek

Kahve falında metal para görmek parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, fal sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, hanesindeki rızkın eksileceğine, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında metal para gördüyseniz:

  • İlerlemek istiyorsanız, olayları akışına bırakmalısınız.

Kahve falında metal para saymak son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yerde metal para bulmak bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yerden metal para toplamak gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında metal para vermek herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına yorulur.

Kahve falında metal bozuk para görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına işarettir.

Kahve falında metal para almak bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Kahve falında yabancı metal para görmek maddi olanakların artacağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine tabir olunur.

Kahve falında metal para görmek ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına alamet eder.