Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bilmediğin ev görmek

Kahve falında bilmediğin ev görmek şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına işarettir.

Kahve falında bilmediğin ev gördüyseniz:

  • Değişimden hoşlanmıyor ya da değişikliğe karşı çıkıyor olabilirsiniz.

Kahve falında beton ev yapmak uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı evde olduğunu görmek kazançlı işler yapılacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine delalettir.

Kahve falında evi dumanlı görmek güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına delalet eder.

Kahve falında eve yarasa girdiğini görmek bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına işarettir.

Kahve falında evlenmeye karar vermek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bahçeli bir eve taşınmak iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına inanılır.

Kahve falında ev almak satmak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında kocayı evlenirken görmek yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret eder.