Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılan görmek

Kahve falında yılan görmek zinaya ve yasak olana uzak duracağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, çok güzel günler geçirileceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yılan gördüyseniz:

  • Bazı yükler ya da sorumluklar sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında beyaz ve siyah yılan görmek yönlendireceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında kocaman beyaz yılan görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine delalettir.

Kahve falında göl kenarında yılan görmek kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder. Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında derede yılanlar görmek atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayatının bereketli ve verimli olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yılan tutan görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iki tane siyah yılan görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, fal sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında torba içinde yılan görmek alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı benekli yılan görmek elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, kötü düşmana işarettir.