Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki çocuğunun olduğunu görmek

Kahve falında iki çocuğunun olduğunu görmek amaçlarınızın gerçekleşeceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki çocuğunun olduğunu gördüyseniz:

  • Haklı olarak bazı konularda isteksiz olabilirsiniz.

Kahve falında çocuğa kaka yaptırmak uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine işarettir.

Kahve falında çocuğa sarıldığını görmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına alamet eder.

Kahve falında çocuğunu boğulmaktan kurtarmak hayatının tamamen altüst olacağına, fal sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına işarettir.

Kahve falında çocuğunun ölmesi görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, zafer ve zenginlik getireceğine inanılır.

Kahve falında çocuğunu sevmek eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü çocuğu görmek çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, eşlerinin kapanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ikiz çocuğunun olduğunu görmek artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunuz olduğunu görmek ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına tabir olunur.