Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık uçtuğunu görmek

Kahve falında balık uçtuğunu görmek hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine yorulur.

Kahve falında balık uçtuğunu gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmanız gerekiyor.

Kahve falında uçan büyük balık görmek hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine delalettir.

Kahve falında balıkların uçtuğunu görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına rivayet eder.

Kahve falında uçan japon balığı görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında gökyüzünde uçan balıklar görmek endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçan renkli balık görmek elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uçan mavi balık görmek tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında balık uçtuğunu görmek kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına tabir olunur.

Kahve falında uçan balıklar görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine yorulmaktadır.