Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşek otlatmak

Kahve falında eşek otlatmak artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına delalet eder.

Kahve falında eşek otlatmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda ödün vermeniz veya kurallarınız konusunda esnek olmanız belli başlı anlaşmaların kurtarılmasını ya da geliştirilmesini sağlayabilir.

Kahve falında eşeğe ot vermek anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine rivayet eder.

Kahve falında eşek otlatmak dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine ve özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşek kafalı insan görmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında eşek doğurtmak tartışmalar yaşanacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine işarettir.

Kahve falında eşek semeri görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında eşek işemesi görmek rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında eşek arısı yuvası görmek kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine tabir olunur.

Kahve falında eşeğini kaybetmek çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.