Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaramazlık yapmak

Kahve falında yaramazlık yapmak huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber fal sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında yaramazlık yapmak gördüyseniz:

  • Bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz.

Kahve falında yaramazlık yapmak kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına delalettir.

Kahve falında tavuk yemeği yapmak sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında duvara badana yapmak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına inanılır.

Kahve falında parfüm yapmak emeklerin boşa gitmeyeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında ani yolculuk yapmak haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına işaret eder.

Kahve falında kaka yapmak ve temizlemek ayıplı yolara sapacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hakemlik yapmak onun iyi olduğunu öğreneceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bakkalda satış yapmak sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine işaret etmektedir.