Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah inek sürüsü görmek

Kahve falında siyah inek sürüsü görmek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, mutluluk ve saadete, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, zor günler geçireceğine, bereketin ve verimin olacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına delalet eder.

Kahve falında siyah inek sürüsü gördüyseniz:

  • İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz.

Kahve falında siyah inek sürüsü görmek kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine delalettir.

Kahve falında sürü halinde inek görmek insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işaret eder.

Kahve falında kahverengi inek sürüsü görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet eder.

Kahve falında sürü inek görmek kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek sürüsü gütmek zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında inek sürüsünü kovalamak ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek öküz sürüsü görmek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya işaret etmektedir.

Kahve falında inek sürüsünü görmek o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına rivayet etmektedir.