Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçta çilek görmek

Kahve falında ağaçta çilek görmek işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, varlık içinde yaşayacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ağaçta çilek gördüyseniz:

  • Başkaları veya sosyal yaşamınız için gereğinden fazla harcama yaptığınızı fark edebilirsiniz.

Kahve falında ağaçtan çilek yemek cebinden parasının eksilmeyeceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçtan çilek toplamak kazançlı kapıların açılacağına, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağaçta çilek görmek sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine alamet eder.

Kahve falında çilek ağacından çilek yemek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan çilek koparıp yemek yokluk içine düşeceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çileği ağaçta görmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında ağaçta çilek yemek yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına işaret eder.

Kahve falında çilekli sakız çiğnemek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına alamet etmektedir.