Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kanepe görmek

Kahve falında kanepe görmek birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kanepe gördüyseniz:

  • Genelde iyimser bir hava içinde olacaksınız.

Kahve falında kanepeden düşmek dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, rakiplerin başarı kazanacağına işarettir.

Kahve falında sarı kanepe görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine delalet eder.

Kahve falında kanepe satın almak dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına inanılır.

Kahve falında mavi kanepe görmek insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında pembe kanepe görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük kanepe görmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, onları rahat ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kanepede yatmak rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine delalettir.

Kahve falında yeşil kanepe görmek ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine alamet eder.