Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolmuş görmek

Kahve falında dolmuş görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dolmuş gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalmanız gerekiyor.

Kahve falında dolmuşa para vermek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına delalettir.

Kahve falında dolmuş görmek çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dolmuş şöförü olmak emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, suç işleyeceğine delalettir.

Kahve falında dolmuşla yokuş çıkmak çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi dolmuşa binmek uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına işarettir.

Kahve falında uçan dolmuş görmek uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine tabir olunur.

Kahve falında dolmuş kaçırmak çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dolmuşa koşmak kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine tabir olunur.