Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir insanın şişmanladığını görmek

Kahve falında bir insanın şişmanladığını görmek kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, sıkıntılarından arınacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine işaret eder.

Kahve falında bir insanın şişmanladığını gördüyseniz:

  • Doğru dürüst bilgi sahibi olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında bir insanın şişmanladığını görmek yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgilinin şişmanladığını görmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin şişmanladığını görmek insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Kahve falında birinin şişmanladığını görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında zayıf birinin şişmanladığını görmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çok şişmanladığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşın şişmanladığını görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oğlunun şişmanladığını görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine işaret etmektedir.