Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeltik görmek

Kahve falında çeltik görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, kötülüklerden uzak olacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, rahat bir hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çeltik gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızın veya sevgi içerikli ilişkilerinizin beslenmesi gerekiyor.

Kahve falında çeltik biçmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine yorulur.

Kahve falında çeltik görmek sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında çeltik tarlası görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil çeltik tarlası görmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, hatalı yollara gireceğine tabir olunur.