Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kiraz görmek

Kahve falında kiraz görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bazı ortak işlere gireceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında kiraz gördüyseniz:

  • Bazı konularda söz sahibi olmak istiyorsanız, onları beklemek yerine sizin harekete geçmeniz gerekiyor olabilir.

Kahve falında küpeli kiraz görmek hayattan elini eteğini çekeceğine, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çürük kiraz görmek maneviyatın da zenginleşeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kiraz ve incir görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kışın kiraz görmek büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şeftali ve kiraz görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, şansın kaçacağına işaret eder.

Kahve falında kış mevsiminde kiraz görmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kışın kiraz yemek yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, aydınlık bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iri kiraz görmek can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına işaret etmektedir.