Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşlarla barışmak

Kahve falında arkadaşlarla barışmak çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, imkanlarının artacağına, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, para sıkıntısı çekeceğine, hüsrana uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşlarla barışmak gördüyseniz:

  • Sizi eleştiren veya küçük duruma düşürmeye çalışan kişilere kendi üslubunuzla ya da yöntemlerinizle tepki göstermek zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında küs olduğum arkadaşımla barışmak bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küs arkadaşınla barışmak çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, işlerinin sarpa saracağına işarettir.

Kahve falında küstüğün arkadaşla barışmak elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında eski erkek arkadaşınızla barışmak hayır ve bereketin artmasına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına işaret eder.

Kahve falında eski erkek arkadaşınla barışmak eve kapanacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun arkadaşla barışmak hayatın tadına varacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun arkadaşınla barışmak diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşla barışmak kötü giden işlerin düzeleceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına işarettir.