Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kir pas görmek

Kahve falında kir pas görmek eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine yorulur.

Kahve falında kir pas gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde daha fazla sorumluluk almak veya karışıklık yaşamak istemiyorsanız olası tartışmalardan kaçınmalısınız.

Kahve falında kir pas görmek gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında altın yüzüğün paslandığını görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında paslı kolye görmek hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Kahve falında paslanmış kaşık görmek başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında yüzüğünün paslandığını görmek kötü halden iyi hale geçeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine rivayet eder.

Kahve falında paslı iğne görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına işaret eder.

Kahve falında paslı zincir görmek güzel bir evliliğe, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında paslı kaşık görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.