Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmek görmek

Kahve falında ekmek görmek huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ekmek gördüyseniz:

  • Yanlış ilişkileri gözden geçirmeli, maddi planlamaları dikkatli yapmalı, para kayıplarına karşı tedbirli olmalısınız.

Kahve falında ağaçta ekmek görmek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ballı ekmek vermek yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına tabir olunur.

Kahve falında tohum ekmek görmek ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına inanılır.

Kahve falında peynirli ekmek yemek tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına inanılır.

Kahve falında somun ekmeği yemek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ekmeğine yağ sürmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında soğanlı ekmek görmek hayata küsecek duruma geleceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında fırında ekmek görmek patlama noktasına geleceğine, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet etmektedir.