Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini yorgun görmek

Kahve falında kendini yorgun görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, mevki makam sahibi olunacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, geri plana düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kendini yorgun gördüyseniz:

  • Daha fazla sosyalleşebilir veya işinizi ilgilendiren aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında yorgun düşmek muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, bol nimete kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında ölüyü yorgun görmek esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına inanılır.

Kahve falında anneyi yorgun görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına işarettir.

Kahve falında yorgun hissetmek fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok yorgun olmak aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasını yorgun görmek mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında birini yorgun görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine delalettir.

Kahve falında yorgun olmak haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına işaret etmektedir.