Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kılıçla görmek

Kahve falında kılıçla görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kılıçla gördüyseniz:

  • Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır.

Kahve falında kılıçla savaştığını görmek malının ve kazancının tam olacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Kahve falında kılıç savaşı görmek manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine işarettir.

Kahve falında kılıc bulmak istediği her şeyi kolayca alabileceğine, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Kahve falında parlak kılıç görmek sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine delalet eder.

Kahve falında kılıçla dövüştüğünü görmek istediği yola çıkacağına, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına delalettir.

Kahve falında birine kılıç vermek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, fal sahibinin şanssızlık yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kırık kılıç görmek zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah kılıç görmek uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, sürekli ağlamaklı olacağına rivayet etmektedir.