Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünde görmek

Kahve falında yüzünde görmek çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına alamet eder.

Kahve falında yüzünde gördüyseniz:

  • Zor bir durumu sona erdirmek için dürüst olunması gerekiyor olabilir.

Kahve falında yüzü örtmek dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüze boya görmek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına alamet eder.

Kahve falında yüz saklamak amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzü gülmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nehirde yüzen balıklar görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birini denizde yüzerken görmek önündeki engelleri aşamayacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına yorulur.

Kahve falında gülen yüz görmek bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünün derisini soymak aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına yorulur.