Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzüğü görmek

Kahve falında yüzüğü görmek üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, hayırlı kararlar alacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, keyfe kavuşacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına işarettir.

Kahve falında yüzüğü gördüyseniz:

  • Kaybedilmiş savaşların hesabını yapıpmaktan vaz geçmelisiniz.

Kahve falında yeşil yüzük taktığını görmek hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında kutuda yüzük görmek lüks içinde olacağına, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sözlenip yüzük takmak bedenen de ruhen de şifa bulacağına, yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Kahve falında mavi akik yüzük görmek elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eğilmiş yüzük görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin yüzük taktığını görmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işaret eder.

Kahve falında ezilmiş yüzük görmek mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, iyi geçiminin biteceğine yorulur.

Kahve falında yüzük taşı düşmek komşular tarafından kötülenileceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına delalet etmektedir.