Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camiyi görmek

Kahve falında camiyi görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, büyük kayıplara uğrayacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine işarettir.

Kahve falında camiyi gördüyseniz:

  • Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir.

Kahve falında camiye halı almak destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, fal sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cami kılmak sevilip sayılacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birden fazla cami görmek uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında cami avlusunda su görmek yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında caminin çöktüğünü görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cami temeli görmek onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine rivayet eder.

Kahve falında camii süpürmek onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, büyük başarıla kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında caminin sallandığını görmek kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.