Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi düğün davetiyemi görmek

Kahve falında kendi düğün davetiyemi görmek emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında kendi düğün davetiyemi gördüyseniz:

  • Bazı konularda meydana gelen gelişmeler zaman alıcı olabilir veya bazı konuların tümüyle yeniden değerlendirilmesi gerekebilir.

Kahve falında düğün davetiyesi dağıtmak uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, zarar edeceğine yorulur.

Kahve falında düğün davetiyesi seçmek ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, herkesin yardımına koşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi bastırmak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında eski sevgilinin düğün davetiyesini görmek büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyemi görmek yaşananları unutturacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının düğün davetiyesini görmek kesesinin dolacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi hazırlamak emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında düğün davetiye dağıtmak evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına alamet etmektedir.