Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okyanus ve gemi görmek

Kahve falında okyanus ve gemi görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, insanlarla bir araya geleceğine, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında okyanus ve gemi gördüyseniz:

  • Yanlış hesaplar ya da farklı konularda farklı yanlışlar yaptığınız kişilere müdahale etmemelisiniz.

Kahve falında okyanusda gemi görmek refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında okyanusta gemide olmak sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza işarettir.

Kahve falında okyanusta gemi görmek hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında gemi ve okyanus görmek maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında okyanus ve gemi görmek maddi ve manevi zarara uğranacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında okyanus aşmak sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazanca kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında okyanusta boğulmak yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına tabir olunur.

Kahve falında derin okyanus görmek hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına yorulur.