Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tümör görmek

Kahve falında tümör görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, gerçeklere yüz çevrileceğine, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına işarettir.

Kahve falında tümör gördüyseniz:

  • Bazı konularda aşırılıklara kaçmanız ya da karşıt görüşlü kişilerle karşılaşmanız imajınıza zarar verebilir.

Kahve falında beyin tümörü olmak zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, çok zarar göreceğine tabir olunur.

Kahve falında beyin tümörü görmek bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, çok eğleneceğine delalet eder.

Kahve falında beyninde tümör olduğunu görmek gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kafada tümör görmek huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayağında tümör görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyin tümörü olduğunu görmek stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tümör olduğunu görmek çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına tabir olunur.

Kahve falında göğsünde tümör olduğunu görmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına delalet etmektedir.