Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeker görmek

Kahve falında şeker görmek kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına işaret eder.

Kahve falında şeker gördüyseniz:

  • Size göre normal olarak nitelenebilecek sözler veya girişimler karşı taraf tarafından abartılı veya aşırı bulunabilir.

Kahve falında çuvalla toz şeker görmek bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, hayallerindeki eve sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında nane şekeri yemek fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şeker çikolata görmek parasal durumun düzeltileceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına işaret eder.

Kahve falında bayram şekeri dağıttığını görmek zenginliğe, karısının çok mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında elma şekeri görmek hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında tatsız şeker yemek bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, hayatınızın neşe dolacağına işaret eder.

Kahve falında tatlı şeker yemek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şeker fabrikası görmek bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine delalettir.