Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hacca gitmek için dua etmek

Kahve falında hacca gitmek için dua etmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, borçlarının hafifleyeceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine işaret eder.

Kahve falında hacca gitmek için dua etmek gördüyseniz:

  • Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında hacca gitmek için dua etmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında hacda dua etmek eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında hac duası yapmak çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen biriyle hacca gitmek borçların sonlandırılacağına, rızkın genişleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında haca gidip gelmek insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına tabir olunur.

Kahve falında haca gideceğini görmek sözünde duracağına, hep dua edeceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine yorulur.

Kahve falında hacca gitmek ve gelmek her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görmek özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine inanılır.