Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kedinin görmek

Kahve falında kedinin görmek işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, manevi olarak hasar alınacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine delalettir.

Kahve falında kedinin gördüyseniz:

  • Özel bir ilişkinizde ya da genel olarak ilişkilerinizde çıkan iktidar ya da ego sorunları, ilişkilerinize zararlar verebilir.

Kahve falında beyaz kediyi öldürmek icat yapacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına alamet eder.

Kahve falında kedi patisi görmek sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına işaret eder.

Kahve falında kedilerin eve girdiğini görmek çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kedi yavrusu bulmak hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kedi kılı yemek daha isabetli kararlar alacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına işarettir.

Kahve falında temiz kedi görmek başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yavru kedi ısırması görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kediyi evde görmek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine delalettir.