Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek çocuğuna isim vermek

Kahve falında erkek çocuğuna isim vermek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, çok başarılı adımlar atacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, mal ve para sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğuna isim vermek gördüyseniz:

  • Ateşli hastalıklara yakalanabilirsiniz.

Kahve falında erkek çocuğuna isim vermek sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına inanılır.

Kahve falında erkek çocuğa isim vermek sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkek çocuğuna isim koymak köşeye sıkıştıracağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına inanılır.

Kahve falında erkek çocuğa isim koymak aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğuna isim koymak ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine, saygı göreceğine işaret eder.

Kahve falında doğmamış çocuğa isim koymak sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında bir çocuğa isim koymak blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında doğan çocuğuna isim koymak işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına alamet eder.