Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında makat görmek

Kahve falında makat görmek huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına, çok zor duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında makat gördüyseniz:

  • Hayal gücünüzü zorlayacak yollarda ilerleyebilir, yeni şeyler deneyebilirsiniz.

Kahve falında makat görmek hem birincilik hem de kazanç getireceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında makatından kurt çıktığını görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendi makatını görmek kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kadının makatını görmek maddi durum kötü ise zengin olunacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine tabir olunur.

Kahve falında makat deliği görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, kolay yollardan rızık sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında makattan kan geldiğini görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine rivayet eder.

Kahve falında makattan yılan çıktığını görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Kahve falında makattan kıl koparmak tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına işaret eder.