Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arabası görmek

Kahve falında arabası görmek yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, önemli kişi haline geleceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arabası gördüyseniz:

  • Evinizde veya evle ilgili yapacağınız bir değişiklik yeni fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında kırmızı üstü açık arabaya binmek bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayı süpürmek sevap işlemek için uğraşacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz arabaya görmek çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, yakın çevresine fikir danışacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz arabayla yokuş çıkmak işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına işaret eder.

Kahve falında arabayla yoldan çıkmak yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla suyun içine girmek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında araba yandığını görmek sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, aksine işe neredeyse köstek olacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşı araba kullanırken görmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına işaret etmektedir.